• Свеж
Xglysmyc USB 3.0 Надворешни Blu-ray CD DVD Диск,Преносни Ултра-Тенок 3D Blu-ray Плеер DVD+/-RW Режач Писател Читателот за Лаптоп, Лаптоп КОМПЈУТЕР Десктоп Поддршка на Windows XP/Vista/7/8/10, Mac OSX -?

Xglysmyc USB 3.0 Надворешни Blu-ray CD DVD Диск,Преносни Ултра-Тенок 3D Blu-ray Плеер DVD+/-RW Режач Писател

DEN 2373.12

Од стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.4 X DVD-R DL 2 X CD-R 16 X CD-RW 10 X Пакување Вклучува : 1 x USB 3.(Забелешка : надворешен уред не поддржува инсталирање на Apple Систем).Карактеристики : 1.0 пренос стандард,наназад компатибилен со USB2.0 надворешни Blu-ray Диск,USB3.) : BD-ROM-от 6 X BD-R 6 X BD-ПОВТОРНО 2 X DVD-ROM-от 8 X CD-ROM-от 24 X DVD-RAM меморија 5 X Горат Брзина (Макс.0 кеш меморија големина е 2 MB. /Лесен За Користење : / Тоа е plug and play,без дополнителен софтвер е потребно и преку еден USB кабел.Ако вашиот компјутер систем е Windows 10, ние ви препорачуваме да го инсталирате VLC Media Player или преземете Windows 10 3.

За производот

Купувачите избираат и