• Свеж
I. C. Колекции Бебе Девојки Бела Двојно Седиште Пелена Покрие Bloomers, Големина На

I. C. Колекции Бебе Девојки Бела Двојно Седиште Пелена Покрие Bloomers, Големина На

DEN 275.76

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Batiste - Полиестер-Памук Смеса.Произведено во САД.Произведено во САД.Удобно.Го Прави Голем Дар.Извезена Отворот Ивица.Пристрасност Намали Седиште.Бела двојно седиште пелена покрие bloomers со везени отворот ивица.Вметната половината еластична.Пристрасност намали седиште.Answer : ___________________________ NOTE : Пелена опфаќа се големина за да се собере во текот пелени, па се обично малку поголема одговара отколку што може да се очекува од не-пелена покрие гаќи. * * * Ако во потрага по помали пелена опфаќа ве молиме погледнете за стил 000162 тие работи помали.Обично, NB треба да одговара раѓање до 3 месеци, МАЛИ треба да одговара 3 до 6 месеци, МЕДИУМ треба да одговара 9 до 12 месеци, ГОЛЕМ ќе одговара како 18 месеци, и XL ќе одговара како од 24 месеци.Ако сте во потрага за поголеми димензии, ве молиме да се погледне за нив во гаќи дел од Том и Џери на Децата на Облека Продавница за години и постари деца.

За производот

Купувачите избираат и