• Свеж
Women 's Секојдневен Тенок Одговара Палто Долг Ракав Plaid Одговараат на Двојно Гради Бизнис Јакна Lapel Секојдневно Streetwear Грб

Women 's Секојдневен Тенок Одговара Палто Долг Ракав Plaid Одговараат на Двојно Гради Бизнис Јакна Lapel Секојдневно

DEN 527.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Копче затворање.Материјал : висококвалитетен полиестер, мека на допир, удобен за носење, дише, флексибилни и кожа-пријателски.Дизајн : Основни lapel јака plaid боја, долг ракав двојно гради копчето надолу работа палто, две џебови и поместена рамената јакна.Стил : Гроздобер bodycon грб, стилски отвори пред бизнис палто за дами, тинејџерски девојка неформални секојдневни streetwear.Повод : Тоа е совршено одговараат со резервоар, т-маица, џемпер, фармерки, панталони и здолниште, тоа е идеален за работа, шопинг, датира, ноќен клуб, отворен, одмор, одмор и секојдневно носат во есен.Големина : S / M / L /XL / XXL, постојат 5 опции, ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред купување.Жените Одговараат Јакна, Солидна Боја Прилагодени Јака Долги Ракави Алкохол Тенок-Половината Формално Палто за Дами Големина Табела : Големина(cm) S Должина : 59 Биста : 92 Рамо : 39 Ракав : 60 M Должина : 60 Биста : 96 Рамо : 40 Ракав : 61 L Должина : 61 Биста : 100 Рамо : 41 Ракав : 62 XL Должина : 62 Биста : 106 Рамо : 42 Ракав : 63 2 XL Должина : 63 Биста : 112 Рамо : 43 Ракав : 64 Големина(инчен) S Должина : 23.23 Биста : 36.22 Рамо : 15.35 Ракав : 23.62 M Должина : 23.62 Биста : 37.80 Рамо : 15.75 Ракав : 24.02 L Должина : 24.02 Биста : 39.37 Рамо : 16.14 и делови Ракав : 24.41 XL Должина : 24.41 Биста : 41.73 Рамо : 16.54 Ракав : 24.80 2 XL Должина : 24.80 Биста : 44.09 Рамо : 16.93 Ракав : 25.20 Спецификација Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Полиестер Боја : Црвена/Сино/Жолта/Портокал Шема : Plaid Стил : Бизнис Јака : Скроени Јака Ракав Должина : Долги Големина на : S/M/L/XL/XXL Применливи Пол : Женски Применливи Возраст : Возрасни Применливи Повод : Затворен & Отворено Пакет Содржина 1 x Одговараат Јакна Пријателски Совети : 1.Ве молиме љубезно им овозможи на 2-3% разлика според упатство за мерење. 2.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. (1inch=2.54 см) 3.Поради осветлување и монитори, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинскиот објект.Ветувањето Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

За производот

Купувачите избираат и