• Свеж
Beyove Жените 3/4 Еластичен Ruched Ракав Отворање Пред Лесна Работа Канцеларија Палто Јакна со Plus Size (Големина S~3XL)

Beyove Жените 3/4 Еластичен Ruched Ракав Отворање Пред Лесна Работа Канцеларија Палто Јакна со Plus Size (Големина

DEN 719.76

Од стока
Достапно.

Дизајниран за обичните шик изглед, лесно да се спарени со твоите панталони, здолништа, leggings.Разноврсна парче, светлина и бестежин.Женска блејзери за работа секојдневен бизнис. 【РАЗНОВРСНА ПРИЛИКИ】 : Оваа не е обична 3/4 ракав канцеларија палто јакна со плус големина.Дали за еден неврзан или професионална бизнис изглед, овој костим дефинитивно прави да се зачудувачки.Разноврсна парче, работа да се носат, лесно да одговара, класичните елементи за професионални или обичните шик изглед.Продавница нашите шик избор на Beyove најдобро продаваната женска палто!. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. ★Палто На : Мека, лесна и еластичен.Еден пред батон, полна боја, тенок одговара и го водат.Женска блејзери за работа секојдневен бизнис.Бои : Солидна Боја / Шема.Разноврсна парче, работа да се носат, лесно да одговара, класичните елементи за професионални или обичните шик изглед.Лесен натпревар објект, неформални и формални стилови, да ви даде различни погледи од заводот за среќен часа.Дали за еден неврзан или професионална бизнис изглед, овој костим дефинитивно прави да се зачудувачки.Одлично за повик, формално, бизнис носат и други специјални настани.Нашиот модерен ruched ракав работа канцеларија палто јакна се сакана од многу поради модерен дизајн, трендовски бои шеми, и удобно се вклопуваат. 【ГОЛЕМИНА ВНИМАНИЕ】 : Случајни лабава одговара за било телото форма, одлична за плус големина или мал жени.Дизајниран за обичните шик изглед, лесно да се спарени со твоите панталони, здолништа, leggings.Добие модерен и мора да се има полу-на повик блејзери од Beyove е најдобро продавана колекција денес.Продавница нашите шик избор на Beyove најдобро продаваната женска палто!.【ИЗВЕСТУВАЊЕ】 ГОЛЕМИНИ НА ЖЕНСКА БЛЕЈЗЕРИ СЕ КАНДИДИРА МАЛКУ МАЛИ, ЗАДОВОЛЕН ЦЕЛ ЕДЕН ГОЛЕМИНА ДО ДОКОЛКУ Е ПОТРЕБНО.Предмет Тип : Жените Секојдневен Blazers Season : Пролет / Лето / Есен / Winter Colors : Солидна Боја / Шема.Копче затворање.Погоден за сите во текот на годината.Кожата-friendly и многу дише. 3/4 собраа ракави, ruched ракави пристојна скроени, повик редовна одговара. 【ЗАДОВОЛСТВО ПРИОРИТЕТ】 : Ако имате било каков проблем со вашиот ruched ракав работа канцеларија палто јакна со плус големина (S-3 XL), остатокот увери дека ние ќе се обидеме потрудиме да се направи тоа право.

За производот

Купувачите избираат и