• Свеж
Kasper Жените Мал Големина Две Копчето Јакна

Kasper Жените Мал Големина Две Копчето Јакна

DEN 1069.20

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 96% Полиестер, 4% Elastane.Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само.Две копчето.Рецка lapel.Ќе биде облекување за успех во две копчето, крстот обоена јакна.Ова е совршен костум за секоја интервју за работа или деловна средба.Го спарите со Kasper појавување панталона или фустан за целокупната кариера-подготвени се погледне.

За производот

Купувачите избираат и