• Свеж
Vetinee Жените се Отвори Пред Џебови Палто Долг Ракав Работа Канцеларија Јакна Јакна

Vetinee Жените се Отвори Пред Џебови Палто Долг Ракав Работа Канцеларија Јакна Јакна

DEN 791.76

Од стока
Достапно.

Увезени.Копче затворање.Жените поврзана палто доаѓа со notched јака и пред размавта џебови дизајн.Палто одговараат за жените.Долг ракав јакна со шлиц ракави, тоа, исто така, има назад отворот за лесно движење.Поместена рамената јакна грб.Целосна место linning го прави повеќе симпатична и трендовски.Памук мешавина јакна одговараат.Погоден за вообичаена, секојдневна работа, канцеларија, бизнис, итн.Можете да го спарите ова палто со фармерки панталони, молив здолниште, bodycon фустан за различни гледа.Големина на Мал одговара на биста 33-35", Средни одговара на биста 35-37", Големи се вклопува биста 38-40", X-Large одговара на биста 41-43".Блејзери за жените.Женска блејзери Одговара на Половината : 25-27".M (Одговара на НАС 8-10) : се Вклопува Биста : 35-37" ; Одговара на Половината : 27-29".L (Одговара на НАС 12-14) : се Вклопува Биста : 38-40" ; Одговара на Половината : 30-32".XL (Одговара на НАС 16-18) : се Вклопува Биста : 41-43" ; Одговара на Половината : 33-35".XXL (Одговара на НАС, 20-22) : се Вклопува Биста : 44-46" ; Одговара на Половината : 36-39".Мала : Биста 35.8 ; Item Должина 27.7" ; Должина На Ракав 24. Медиум : Биста 37.8 ; Item Должина 28.1" ; Должина На Ракав 24.4. Голем : Биста 39.8 ; Item Должина 28.5" ; Должина На Ракав 24.8. X-Large : Биста 42.9 ; Item Должина 28.9" ; Должина На Ракав 25.2. XX-Large : Биста 46.1 ; Item Должина 29.3" ; Должина на Ракав 25.6. Блејзери за жените.Женска блејзери Одговара на Половината : 25-27" M (Одговара на НАС 8-10) : се Вклопува Биста : 35-37" ; Одговара на Половината : 27-29" L (Одговара на НАС 12-14) : се Вклопува Биста : 38-40" ; Одговара на Половината : 30-32" XL (Одговара на НАС 16-18) : се Вклопува Биста : 41-43" ; Одговара на Половината : 33-35" XXL (Одговара на НАС, 20-22) : се Вклопува Биста : 44-46" ; Одговара на Половината : 36-39".Објектот Големина На Мерење : .Мала : Биста 35.8 ; Item Должина 27.7" ; Должина на Ракав 24 Medium : Биста 37.8 ; Item Должина 28.1" ; Должина на Ракав 24.4 Големи : Биста 39.8 ; Item Должина 28.5" ; Должина на Ракав 24.8 X-Large : Биста 42.9 ; Item Должина 28.9" ; Должина на Ракав 25.2 XX-Large : Биста 46.1 ; Item Должина 29.3" ; Должина на Ракав 25.6.

За производот

Купувачите избираат и