• Свеж
Women 's Секојдневен Тенок Одговара Палто Долг Ракав Plaid Одговараат на Двојно Гради Бизнис Јакна Lapel Секојдневно Streetwear Грб

Women 's Секојдневен Тенок Одговара Палто Долг Ракав Plaid Одговараат на Двојно Гради Бизнис Јакна Lapel Секојдневно

DEN 527.76

Од стока
Достапно.

100% Полиестер.Копче затворање.Материјал : висококвалитетен полиестер, мека на допир, удобен за носење, дише, флексибилни и кожа-пријателски.Дизајн : Основни lapel јака plaid боја, долг ракав двојно гради копчето надолу работа палто, две џебови и поместена рамената јакна.Стил : Гроздобер bodycon грб, стилски отвори пред бизнис палто за дами, тинејџерски девојка неформални секојдневни streetwear.Повод : Тоа е совршено одговараат со резервоар, т-маица, џемпер, фармерки, панталони и здолниште, тоа е идеален за работа, шопинг, датира, ноќен клуб, отворен, одмор, одмор и секојдневно носат во есен.Големина : S / M / L /XL / XXL, постојат 5 опции, ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред купување.

За производот

Купувачите избираат и