• Свеж
SheIn Жените Кејп Наметка Палто Отвори Пред Шлиц Ракав Јакна Елегантен Мантил

SheIn Жените Кејп Наметка Палто Отвори Пред Шлиц Ракав Јакна Елегантен Мантил

DEN 791.76

Од стока
Достапно.

95% Полиестер, 5% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал има мало истегнување.Карактеристики : долг ракав, отворен пред палто со дизајн на наметка ракав, создава впечатлива силуета.Кејп палто е голема за да се спарите со вашиот елегантна кошула под тоа, и со висок појас фармерки/панталони, високи потпетици за домот, канцеларијата изглед.Тренди жените е првиот избор.Погоден за работа, бизнис, статистика, партија, вечера, празник, ден и надвор.Ве молиме погледнете го големина мерење подолу.Машина за миење или професионална сува чиста.Големина на Табела : XS : Рамо : 15.0", Биста : 23.6", Должина : 24.0"/ S : Рамо : 15.4", Биста : 25.2", Должина : 24.4"/ M : Рамо : 15.7", Биста : 26.8", Должина : 24.8"/ L : Рамо : 16.1", Биста : 28.3", Должина : 25.2"/.

За производот

Купувачите избираат и