• Свеж
Kasper Жените Мал Големина Две Копчето Јакна

Kasper Жените Мал Големина Две Копчето Јакна

DEN 1069.20

Од стока
Достапно.

96% Полиестер, 4% Elastane.Увезени.Копче затворање.Суво Чистење Само.Две копчето.Рецка lapel.Ќе биде облекување за успех во две копчето, крстот обоена јакна.Ова е совршен костум за секоја интервју за работа или деловна средба.Го спарите со Kasper појавување панталона или фустан за целокупната кариера-подготвени се погледне.

За производот

Купувачите избираат и