• Свеж
CNNRug Биро Светилки Железни Цевки Ретро Светилка/Candelabra Стил на Креативните Индустрии Ресторан, Бар Мека Правец на Око 44 44 39cm

CNNRug Биро Светилки Железни Цевки Ретро Светилка/Candelabra Стил на Креативните Индустрии Ресторан, Бар Мека

DEN 472.80

Од стока
Достапно.

Тежина : 6.4 кг.Материјал : Метал.Димензии : 44 * 44 * 39cm.'Рѓа, носат-отпорни, силна, процесот.Мултифункционален : осветлување , каде било, што ќе ви овозможи да ги прочитате, да учат, да се создаде удобно, совршена расположение осветлување во текот на ноќта.Тежина : 6.4 kg Material : Metal Dimensions : 44 * 44 * 39cm Rust, носат-отпорни, силна, process Multifunction : осветлување , каде било, што ќе ви овозможи да ги прочитате, да учат, да се создаде удобно, совршена расположение осветлување во текот на ноќта.

За производот

Купувачите избираат и