• Свеж
UXZDX CUJUX Табела Светилка Маса Светилка Светлина Креативни Ковано Железо Маса Светилка, Ткаенина Абажур, Кинески Гроздобер Студија Дневна Соба и Спалната соба Ноќни ?

UXZDX CUJUX Табела Светилка Маса Светилка Светлина Креативни Ковано Железо Маса Светилка, Ткаенина Абажур, Кинески

DEN 10879.20

Од стока
Достапно.

Примена : Foyer,Кујна,Кревет Соба,трпезарија,дневна соба ,студија ,хотел ,Сала.Мека светла избегнува око замор предизвикан од треперење на светлината и груби сјајот ефикасно.Ние веруваме дека осветлување е како накит за вашиот дом.Нашите производи ќе помогне да се зголеми вашата соба со елеганција и софистицираност.Овој модерен табела светилка, со убав изглед, ќе додадете стил и pizazz за секоја соба,тоа ќе ви донесе мирна и пријатна ноќ.Совршени за дневна соба, спална соба, канцеларија, детска соба, или колеџ ученичкиот дом!.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3 CM.Нашата светилка е погодна за разни сцени, убава и пријатна;Име : Спална соба табела lamp Material : хардвер, fabric Size : 28x28x48 CMLight извор модел : E27 (овој производ не обезбеди извор на светлина)тип на Прекинувач : push копчето switch Irradiation област : 5-10 метри квадратни / / извор на Светлина напон : 110 V~240 V (вклучувајќи го и)Боја : слика боја / / стил : современ Кинески style Characteristics : исклучителна ткаенина абажур, мека светлина, висока температура отпор, визуелна убавина, удобно ткаенина, јасно текстура, добра светлина трансмисија, создавајќи пријатна, ковано железо светилка тело рамка, рака-изградена, рѓа-доказ, анти-корозија, стабилна structure In секој модерен простор, оваа светлина ќе биде убава, можете да го користите за да додадете малку боја на собата, што го прави изненадувачки централниот дел од спалната соба, дневна соба или канцеларија, или можете да го поврзете со вашата тема.Собите натпревар, а тие се вклопуваат заедно.Овие светла може да работи според вашите потреби и додадете стил на вашата прекрасна модерна дома.Поради различни прикази и различни осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.ви благодариме за разбирањето.

За производот

Купувачите избираат и