• Свеж
Jzhi Табела Светилки Табела светилка Модерната Мода Минималистички Стил Маса Светилка Дизајнер Класичната Мермер Модел Соба Дневна Соба Светилка 39 66cm

Jzhi Табела Светилки Табела светилка Модерната Мода Минималистички Стил Маса Светилка Дизајнер Класичната Мермер

DEN 595.92

Од стока
Достапно.

Индукција светилка тело, ахат украси декорирани светилки, јасен и елегантен, ткаенина абажур, висока светлина, висока температура отпор.Пукаше во 1300 ° C, на глазура е чиста и мазна, моделот е светла и не избледуваат.Мека осветлување : Добро осветлување дизајн е најстариот основните барања, особено за мали спални соби или соби. 39 см (ширина) x 66 cm (висина) светлина, погоден за ноќни маси или соби.Цената не вклучува извор на светлина, но ние ќе ви испратиме вашиот извор на светлина како подарок.Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро (во рок од 24 часа).Купи со доверба : доверливи мода мебел, осветлување, теписи, додатоци и душеци.За секој вкус и буџет.

За производот

Купувачите избираат и