• Свеж
AERVEAL Читање Маса Светилка, Студентски Дом Табела Светилка-Табела Светилка, Предводена Око за Заштита на Трети Опрема Затемнување 5Wusb Порт за Полнење на Допир за Кон?

AERVEAL Читање Маса Светилка, Студентски Дом Табела Светилка-Табела Светилка, Предводена Око за Заштита на Трети

DEN 453.60

Од стока
Достапно.

Threespeed Затемнување : со 3 Нивоа на Осветленост, Можете Да Изберат Правото Според Осветленоста на животната Средина и Вашето Хоби.Очите Се Еколошки : на Маса Светилка Не Произведува Треперење, Не Вртоглавица, Без Сенки и Мека Светлина, Која Може Ефикасно да Одбегнете Замор на Очите Предизвикани од Трепкачко Светло и Сјајот.Тоа е Долгорочен.Идеален за Читање и Учење.Различни Функции : Тип Б, В Модели со Интелегентни Дигитален Дисплеј, Calendar / Time / Недела / Температура Се Сите Достапни.Држете го Вашиот Уред Обвинет : Usb Порта, Го Прави Лесно да го Полните Вашиот Уред и е Компатибилен со Повеќето паметни телефони и Usb Ereaders на Пазарот.Долговечноста Надградба и Гаранција : Нормален Услуга Живот до 50.000 Часа. 40 Пати Повеќе Од Типичен Блескаво Светилка. 36 Месеци Worryfree Гаранција и 24 Hour Услуги на Клиентите.Име на производ : Led Табела Lamp Material : Abs Инженеринг Plastic Color : White Power : 5 WVoltage : ≤36 V (Inclusive)Дали Luminaire Има Светлосен Извор : со Светлина Source Battery Капацитет : Б (2000 Mah), C (2500 Mah)Отворање Тип : Touch Light Код Тип : Led Warranty Период : 3 Yearsis Тоа Интелигентно Контролирани : Yes Dimensions Рачно Се Мери и Се за повикување Само.

За производот

Купувачите избираат и