• Свеж
AERVEAL Читање Маса Светилка, Студентски Дом Табела Светилка-Модерна Едноставна Европската Свадба Маса Светилка Спалната соба Ноќни Креативни Црвени Декоративни Све

AERVEAL Читање Маса Светилка, Студентски Дом Табела Светилка-Модерна Едноставна Европската Свадба Маса Светилка

DEN 1221.60

Од стока
Достапно.

Испраќање Време : 1-2 Дена,Проценето Време на Пристигнување : 12-25 Дена,Ако Имате Било какви Прашања,Pleet Контактирајте со Нас Веднаш,Ние Веднаш Ќе ви Resoe Било какви Прашања во Врска со Производот,ви Благодариме!.Нашите Секоја Светилка е Тестирана и е Одобрен Пред Конечното Пакување за Испорака на Нашите Клиенти.Оттука, Ние се Обезбеди 100% Задоволство од Квалитетот и Веродостојноста Гаранција.Железо Светилка Тело, Ретро Едноставен, Стилски Атмосфера.Highquality Крпа Светилка Маска, Едноставна За Декорација, Лесен за Чистење.Инспирирани од Уметничката Форма и Функција Redefines Модерен Стил со Осветлување Светилки Излагање Уникатен и Елегантен Карактер.Дизајнирана со Уметникот Око на Светилки се Прикаже Вешт спој на Модерна Романтични со Опуштени.Изберете Табела Светилка.Нека Помогне да Заличи на Вашиот Простор и Светлина до Вашиот Живот!Светлина Тело Материјал : Железо, Cloth Voltage : 111 V240 VLight Тело Висина : 50 Cm Light Тело Должина : 50 Cm Shade Висина : 21.5 Cm Switch Тип : Button Light Код Тип : Led 1 Including Сијалица : Не Included Application : Дневна Соба, Спална соба, Хотел, Ресторан, Студија, Другите.Осветлување е Како Накит за Вашиот Дом.Табела Светилка го Комплетира Вашиот Стил и Ви Овозможува да ја Покажат Вашата Личност во Вашиот Дом.Изберете од Табела Светилки за да го завршите Вашето Décor и да ги Задоволи Вашите Осветлување Потреби.на Неутрална Боја на Оваа Модерна Табела Светилка, Го Прави Голем Акцент за Сите Стилови на Décor.Додадете Мека Светлина во Вашата Спална соба Дневна Соба Foyer или Канцеларија со Маса Светилка.Оваа слика Шик Табела Светилка покрај Вас Кога Ќе Седнам да читам во Вашиот Омилен Стол или Кога Треба Мека Светлина во Вашата Спална соба.

За производот

Купувачите избираат и