• Свеж
LED Маса Светилка со Полнење преку USB Порт, Метал, 5 Боја Температури,6 Светлината Нивоа, Авто-Off Timer, Држава Меморија, Око-се Грижат Биро Светлина со Повеќе Агол Прилаго?

LED Маса Светилка со Полнење преку USB Порт, Метал, 5 Боја Температури,6 Светлината Нивоа, Авто-Off Timer, Држава

DEN 736.80

Од стока
Достапно.

【Високо-Квалитетни Алуминиумски Материјал】Направен од висок квалитет на алуминиум, метални материјали е издржлив, нема да произведе гребнатини, за подолг животен век, и со стилски и елегантен изглед.Тоа може да се обезбеди топлина дисипација државата кога се користи за долго време. 【30 Светлина Избори и Флексибилни Агли】На маса светилка има 6 светлината нивоа и 5 боја температури начини да се изберат, Со 135°флексибилни рака и 135°база оска за повеќе флексибилни осветлување, тоа е погодно да се прилагоди на агол и леснотија на MONGERY биро светлина, па можете да ги светлина секаде каде што сакате. 【Око-се Грижат LED】Без треперење осветлување, без сенка, на маса светилка, се избегнува око замор предизвикан од треперење на светлината ефикасно, која поставува повеќе удобна атмосфера како што можете да уживате во она што ви се прави за долго време. 【Држава Меморија】Тоа значи дека треба само да го поставите на еден режим откако ќе се користи на маса светилка, и биро светлината автоматски ќе се врати на поставување кога е вклучена следниот пат.Исто така можете да го промените прилагодувањето во секое време и во меѓувреме, биро светилка води држава меморија. 【USB Полнење и Авто-Off Timer】Полнење на батеријата на вашиот телефон преку вграден во 5 V/1А USB излез кога осветлување.Дополнително, биро светилка автоматски ќе се исклучи по поставување на еден-часовен тајмер, па не грижете се, дури и покрај тоа што си спие.MONGERY трае мисијата на светлина на луѓето живот кога и каде.Ние сме посветени на осветлување вашиот утро полни со енергија и убавина, просветувајќи вашиот денот полн со фокус и ефикасност, и осветлување до вашиот вечер исполнета со мир и љубов.Лесно можете да ја прилагодите јасноста на боите нивоа или боја температури, и тогаш ќе најдете еден режим кој е погоден за вас.Изненадувачки, биро светилка поседува меморија функција, тоа може да се сети на поставување и автоматски да се врати на поставување кога е вклучена следниот пат.

За производот

Купувачите избираат и