• Свеж
Neatfi 3,500 Lumens Ултра LED Допир Контрола Задача Светилка со Менгеме, 45W Супер Светло Маса Светилка, 270 Парчиња SMD LED, 26 Инчи Широка Светилка, 5 Нивоа на Осветленост, Dimmable, Око-?

Neatfi 3,500 Lumens Ултра LED Допир Контрола Задача Светилка со Менгеме, 45W Супер Светло Маса Светилка, 270

DEN 4078.80

Од стока
Достапно.

УЛТРА ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА ЗАДАЧА СВЕТИЛКА – има модерен дизајн, идеален за прецизна работа на вашиот дом, канцеларија, работилница, или на кое било место каде што треба зголемено осветлување со цел ефикасно да работат или студираат.Одликувајќи се со 26" широк сенка и лесно прилагодливи грб, таа произведува светол зрак на живи светлина, просветувајќи се поголем и поголем осветлување покриеност без сенки, сјајот и заслепуваат.TOUCH CONTROL & ОСВЕТЛУВАЊЕ МЕМОРИСКА ФУНКЦИЈА – искуство супериорна технологија со овој паметен светилка како и нејзиното осветлување мемориска функција ќе се сеќавам на последниот поставување на светлината задача светилка е на за дополнителна погодност.Со својата LED допир контрола, можете да го вклучите/исклучите светилка или промена на осветленоста поставување со едноставен допир.ПЕТ НИВОА на ОСВЕТЛЕНОСТ & ВИЗИЈА ЗАШТИТА – има пет нивоа на осветленост : 100% , 80%, 60%, 40% и за 20%.Совршен за работа со сложени детали и бои во исто време го намалува притисокот врз очите и го намалува стресот и главоболки. 45 W, 3,500 LUMENS СВЕТЛА – ултра извор на светлина со 45 watts и напојува со 270 SMD Led диоди.Има CRI од 80 и некоја боја температура на 5600-6000 K, избегнување на око замор предизвикан од слабо и слаби светла.ПРОСТОР SAVER (скрин сејвер) и 100% ГАРАНТИРАНО – доаѓа со стегач за лесно монтирање на било кој од вашите workspace да помогне во одржување на нередот слободни средина.Ние сакаме да бидете сигурни дека ќе го добиете најдоброто од вашиот долари, па ако поради некоја причина не сте задоволни, ве молиме порака нас и ние ќе го направи тоа право!Целосно три-година (3) гаранцијата е вклучен.

За производот

Купувачите избираат и