• Свеж
Клипот на Светлината Читање Светлина, 3 Боја Режими Менгеме Маса Светилка, CRI 90+ Око за Заштита Клип на Биро Светлина со 3000-6500K USB Менгеме Светлина, 10 Светлината Dimmer, 360?

Клипот на Светлината Читање Светлина, 3 Боја Режими Менгеме Маса Светилка, CRI 90+ Око за Заштита Клип на Биро

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

【Практични & Преносни Читање Светлина】BWL Клип Маса Светилка функција со 3 Нивоа на Осветленост, 3000 K, 4500 K и 6500 K.Исто така, секој КТ има 10 нивоа на осветленост, ги исполнува сите ваши барања за светлата.На здрав стегачот го прави тоа и како портабл клип на светлината, совршен за читање, работа, студирање, итна употреба. 【AC Адаптерот и USB Кабелот Вклучен】клипот табела светилка доаѓаат со 4.8 нозе USB кабелот, лесно да се приклучиш во било достапните USB порт на енергија светилка.И AC адаптер е вклучен. 【Око за Заштита Клип Студија Светлина】 Не-ghosting и Не-треперење, направи вашите очи без fatigued дури и престојуваат во светло за долго време.Идеален за долги за читање, на работа, или пишувате, за да го заштити видот. 【360° Флексибилни Gooseneck】Трајни флексибилни gooseneck направени од премиум алуминиумска легура, ви овозможува да ја прилагодите на вашите клип светлина со леснотија и да се насочи на светлина секаде каде што сакате. 【Еко Пријателски и Сигурен Квалитет】На clip-за читање светлина може брзо дисипација на топлина, обезбедува фитил постојано е стабилен и ефикасен, многу подолг живот од пластични радијатор. 30-дневниот гаранција за парите назад и 2-годишна гаранција, ние сме целосно гарантира за нејзиниот квалитет проблем.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го купат!.

За производот

Купувачите избираат и