• Свеж
Индустриски 3 Начин Dimmable Допир Контрола Маса Светилка со 2 USB Порти & AC Штекер Ноќни Ноќната Читање Светилка Флексибилна Глава Farmhouse Црна Маса Светилка за Статистика

Индустриски 3 Начин Dimmable Допир Контрола Маса Светилка со 2 USB Порти & AC Штекер Ноќни Ноќната Читање Светилка

DEN 959.76

Од стока
Достапно.

????【Минималистички Табела Светилка】Изграден со ' рѓа-доказ метално тело во црна заврши и надополнета од страна на златна акценти, оваа минимална светилка мешавини без никаков напор во секој простор како спална соба, дневна соба, канцеларија, guestroom, ученичкиот дом, итн.Те спаси од проблеми не се доволно ѕид отворите за полнење на повеќе уреди во исто време.Совршен подарок избор за дипломирање, фестивали, роденден и housewarming.Ние Се Специјализираат. ????【330°Прилагодливи Главата】Кој високо флексибилни светилка глава, оваа dimmable маса светилка е совршен задача светлина со повеќе светлина агли на располагање за оптимизиран осветлување.Боја температура на LED светло е 5000k, слични на природните бел ден, ви нудиме доволно светлина за осветлување додека работат, читање и учење. ????【5000 K LED Lumiled Светилки Вклучени】слободен LED Lumiled видливоста е вклучена во пакетот за да се спаси ќе се расправаме за наоѓање на компатибилен еден.Инсталирате LED Lumiled сијалица.Тоа е естетски привлечен и додава стил за вашето место, дури и со светлината исклучен.Лесен за користење за сите, дури и за тинејџери и постари лица.И Уште Поважно, Ние Се Грижиме. ????【Блек Метал Маса светилка со 2 USB Порти и 1 AC Штекер】На индустриски табела светилка доаѓа со два USB брзо полнење пристаништа(5 V/2.Unscrew бело грло прстен од светилка сопственикот.Супер кул допир функција ви овозможува да го вклучите/исклучите светлото и прилагодете го нивото на осветленост со допирање било каде на светилка база или матични.Супер погодно за вас, за полнење на вашиот мобилен телефон, i Pad, Kindle, diffuser, Apple се Види, таблет и други мали уреди.Изберете нас, затоа што : .Пред официјалното лансирање, примерок светилки беа, всушност, се врати дома за да пробате со цел да ги открие можните прашање кое би можело да се случи во нашата секојдневна употреба.Ние сме производител на осветлување за повеќе од една деценија и имаат тим на дизајнери и техничари со години солидно искуство, брилијантен техника и единствена визија, што сакаат да совршен секој осветлување производи на Beslowe.Ние Иновираат.Завртка штекер прстенот назад за да се обезбеди светилка сенка.

За производот

Купувачите избираат и