• Свеж
3-Боја во 1 ПРЕДВОДЕНА Маса Светилка со Полнење преку USB Порт, Замав на Раката, Целосно Dimmable, Око-се Грижат Задача Светилка, Допир Контрола Месинг Метал Архитект Изгот

3-Боја во 1 ПРЕДВОДЕНА Маса Светилка со Полнење преку USB Порт, Замав на Раката, Целосно Dimmable, Око-се Грижат

DEN 1319.76

Од стока
Достапно.

➤【ЛЕР Заштеда на Енергија ефикасно да се намали напрегање на очите, идеален за читање, работат или студираат. ✔ Висок Квалитет на Анти-корозија Материјал t треба да се трошат повеќе пари и енергија за одржување. 3. Ако постои било каков проблем со оваа маса светилка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас преку полето за пораки или е-маил, ние ќе го направи тоа право за вас веднаш.Нова замена или целосна наплата се достапни.

За производот

Voltage:
100-240V

Купувачите избираат и