• Свеж
Мали Зелени Стакло Банкари Маса Светилка, Табела Светилка со Switch Приклучок во Тела Бронза Заврши База Светлина за Деца Тинејџери Момчиња Девојчиња Возрасни

Мали Зелени Стакло Банкари Маса Светилка, Табела Светилка со Switch Приклучок во Тела Бронза Заврши База Светлина

DEN 959.76

Од стока
Достапно.

G9 Max 1*60 W,блескаво или LED светилки се функционални(Сијаличката не се вклучуваат).Банкари Светилка прибл.Димензии : Висина 9.44 инчи x должина 7.28 инчи.Оваа банкар маса светилка е мала големина,која е многу симпатична,но сите функцијата се исти со нормална големина,тоа е добар избор за Деца Тинејџери Момчиња и Девојки соба.Прилагодливи Агол : Банкари светилка тела со прилагодливи точка, може да се зголеми на осветлување потенцијали со прилагодување на светлината агол.УЛ НАВЕДЕНИ : Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме тука за вас во секое време ви треба.

За производот

Купувачите избираат и