• Свеж
USB Маса Светилка со Безжично Полнење Подлога – Lumiled Ноќни Ноќната Ламба со Метална База и E26 Приклучок за Guestroom Спалната соба Дневна Соба Канцеларија, Месинг Злато

USB Маса Светилка со Безжично Полнење Подлога – Lumiled Ноќни Ноќната Ламба со Метална База и E26 Приклучок

DEN 839.52

Од стока
Достапно.

Висок Квалитет на Материјалите и Мултифункционален Дизајн : Оваа индустриска инспириран маса светилка е дизајниран со месинг злато заврши, тешки-должност едноставност тубуларна метално тело.Остри архитектонски линии додадете длабочина и нијанса на вашиот дом, канцеларија или стилски дневна соба.Својата софистицирана форма и вградениот безжичен и USB полначи направи оваа маса светилка исклучителна избор за секој дом или канцеларија.Friendly и Удобен Дизајн : читање светилка, додава висок квалитет на вграден-на полнење преку USB порта (5 V/2.1 A) светилка база.Тоа е асистент за вас и вашето семејство.Лесен за полнење на вашите мобилни телефони, таблети, поттикне читатели, звучници, diffuser, и други електронски уреди и чувајте ги на дофат.Овој USB порт може да се користи без разлика дали светилка е вклучено или исклучено.Безжично Полнење на Вашите Електронски Уреди : ГОЛЕМА СВЕТИЛКА ЗА СПАЛНИ соби, ученичките ДОМОВИ, да не чекаме и да уживате во тоа сега!.i Phone:i Phone 8 / 8 Плус.i Phone X / XR / XS / XS MAX.i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про MAX.SAMSUNG : Забелешка 5 / Забелешка 6 / Забелешка 7 / Note 8. S6 / S6 edge / S7 / S7 edge / S8 / S8+ / S9 / S9+ / S10. HUAWEI : mate20 ПРО.Google : LTE OTA.LG : LGV30. TWS Безжична Earbuds : Air Pods 2 / Air Pods pro / SAMSUNG Галакси Пупки / HUAWEI Free Buds 2 Про.Ставајте го вашиот телефон на центарот на Безжични Полнење Подлога за да се обезбеди стабилна полнење.Предмети направени од метал и додатоци како што се магнети, картички, и костец ќе се меша со полнење.IPhone 6 серија, i Phone серија 7 и Samsung серија не поддржуваат безжично полнење.Резултатите може да се разликуваат во зависност од вашиот уред, но безжични полнење е општо побавни од традиционалните жичани полнење.i Phone:i Phone 8 / 8 Плус / i Phone X / XR / XS / XS MAX / i Phone 11 / 11 Pro / 11 Про MAX.SAMSUNG : Забелешка 5 / Забелешка 6 / Забелешка 7 / Note 8 / S6 / S6 edge / S7 / S7 edge / S8 / S8+ / S9 / S9+ / S10. HUAWEI : mate20 ПРО.Google : LTE OTA.LG : LGV30. Полнење Подлога трошоци преку телефон случаи кои не се подебели од 5 мм.Сепак, објекти како што се магнетна / метал прилози, костец, стои, копчиња, или на кредитните картички ќе се меша со полнење.Полнење брзина исто така, може да биде намалена, додека се полни со телефонот случај.Овие USB порт и безжично полнење подлога може да се користи без разлика дали светилка е вклучено или исклучено.

За производот

Купувачите избираат и