• Свеж
OttLite Креативни Кривини LED Маса Светилка | Табела Светилка, Задача Светилка | 2.1 НА Полнење преку USB Порт, 4 Светлината Settings | Одлична за Дом, Канцеларија, ученичкиот дом,

OttLite Креативни Кривини LED Маса Светилка | Табела Светилка, Задача Светилка | 2.1 НА Полнење преку USB Порт,

DEN 1199.76

Од стока
Достапно.

КРЕАТИВНИ КРИВИНИ LED СВЕТИЛКА : На Ott Lite Креативни Кривини LED Маса Светилка е одличен прилог на вашето биро или од страна на маса.Допир-чувствителни контроли лесно да се префрлате помеѓу четири нивоа на осветленост до 375 lumens и diffuser обезбедува дури и осветлување.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : Ott Lite Природна дневна светлина Led диоди се оценети да трае до 40,000 часа обезбедување на врвен светлината со намален отсјај и напрегање на очите.Оваа модерна работа светлина ќе се задржи на сјае за било која работа.ВГРАДЕН USB ПОРТА : Вклучува 5 V, 2.1 USB порта за целосно полнење телефони и smartwatches, таблети, или било кој друг USB уред се напојува, изработка на овој светлина совршен за домови, канцеларии, соби или кревет.Тоа е голем дар за колеџ студентите!.ПРИЛАГОДЛИВИ ВРАТОТ : Оваа светлина дава одличен опсег на движење благодарение на прилагодливи вратот дека може да се прошири на висина од 11.25" да 23.75".Ја наместите сенка за најдобар отсјај-слободна позиција за да одговараат на вашите потреби.ПРИРОДНА дневна светлина : Ott Lite е инженери и научници се фокусираа на донесувањето на моќта на природната дневна светлина во затворен простор.Ott Lite е уникатен летно осветлување покажува бои прецизно и во детали со неверојатна јасност и намален отсјај и напрегање на очите.

За производот

Купувачите избираат и