• Свеж
UCARE Птица Папагал Кафез Покрие Водоотпорен крупните Добра Ноќ Папагал Birdcage Опфаќа за Parakeets Budgies Macaw Плоштадот Кафези (M: 35x25x47in/ 89x64x120cm)

UCARE Птица Папагал Кафез Покрие Водоотпорен крупните Добра Ноќ Папагал Birdcage Опфаќа за Parakeets Budgies

DEN 669.84

Од стока
Достапно.

【Материјал】Оваа птица кафез маска е направена од водоотпорен и дише во Оксфорд ткаенина што ја прави сигурни долг живот да го користите.Целосно црнците од кафезот, дава вашиот сакан птица добро спиење секојдневниот како и. 【Големина】M : 35x25x47in/ 89x64x120cm, L : 41x27x48in/ 104x69x122cm, погоден за повеќето стилови на птица кафези на пазарот.Ние ви препорачуваме мерење вашиот птичји кафез да изберете големина што одговара најдобро. 【Дизајн】рабовите на птичји кафез поклопецот се уредно seamed за готовиот изглед.Тоа карактеристики на наушник што паѓа над кафезот вратата и им овозможува кафез врата пристап, без отстранување на поклопецот. 【Лесно да се Чисти】Тоа е лесно за чување и миење.По поклопецот е валкано, можете да ја исплакнете со тоа директно со допрете, или натопете го во ладна вода и потоа се обеси се исуши на сонце или избрише со влажна крпа. 【Пакетот Вклучува】1 Buc Црна Папагал Кафез Маска, 1 Buc Складирање Торба, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе обезбедиме најдобро решение во рок од 24 часа.UCARE Миленици Производи Универзална Птица Папагал Кафез Покрие Водоотпорен & Перат крупните Добра Ноќ Папагал Birdcage Опфаќа за Parakeets Budgies Macaw Плоштадот Cages Specifications : Состојба : 100% New Color : Black Material : Оксфорд Fabric NOTE : Pls мерка вашиот птичји кафез димензии пред купување за да изберете големина што одговара на најдобри!Големина на Табелата(Dxšxv) : M : 35x25x47in/ 89x64x120cm L : 41x27x48in/ 104x69x122cm Features : ✓ 100% нов и висок квалитет на Оксфорд Ткаенина✓ Правец-доказ, многу издржливи и ефикасно спречување гребење✓ Погоден за повеќето брендови и стилови на птица кафези на пазарот.✓ Целосно црнците од кафезот, дава вашиот сакан птица добро спиење секоја ноќ, како и.✓ Водоотпорен и лесен материјал, да ги задржи вашите birdcage од кал, дожд, ув и др.Пакетот Вклучува : 1 x Црни Папагал Birdcage Cover1 x Складирање Торба.

За производот

Купувачите избираат и