• Свеж
GYQYYGZ Birdcage Домаќинство 4 Casters Жица Птичји Кафез Тркала Внатрешна/Надворешна Големи Бодликава Жица со Skylights Папагал Кафез Нето Маска

GYQYYGZ Birdcage Домаќинство 4 Casters Жица Птичји Кафез Тркала Внатрешна/Надворешна Големи Бодликава Жица со

DEN 256.80

Од стока
Достапно.

Со исклучок на други предмети од птичји кафез прикажани во производот фотографии.Опремени со пластична лента на дното на оваа птица кафез што може да се отстрани за лесно чистење, па како да се задржи чиста и уредна средина, како и задржи вашите миленици безбедно. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.моли за милост!2.Дизајниран со 2 вратите за вашето домашно милениче птици да влегуваат и излегуваат;На врвот од кафезот отвора. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.Традиционалните врати се наоѓа на страната на cage Equipped со пластична лента на дното на оваа птица кафез што може да се отстрани за лесно чистење, па како да се задржи чиста и уредна средина, како и задржи вашите миленици safe Includes еден замав и повеќе барови да застане на; Удобен врати па можете да ја менуваат храна без нарушување вашите миленици; Заклучување на зглобовите да се задржи кафез обезбеди; Со 4 рициново тркала на дното, така што ќе може да се движи насекаде ви се допаѓа.Внимателен подарок за луѓе кои сакаат да се подигне птици и папагали, која може да донесе голема погодност за живот. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.Ова семе пердув catcher може да се спречи храна внатре во птичји кафез од шири кон надвор, помагање за одржување на birdcage и подот tidiness.

За производот

Купувачите избираат и