• Свеж
GYQYYGZ Birdcage Птица гнездо Птичји кафез Декорација Птица Патување Птица Куќа кафез барака Куќа Птичји кафез Покрие барака Куќа кафез Нето Маска

GYQYYGZ Birdcage Птица гнездо Птичји кафез Декорација Птица Патување Птица Куќа кафез барака Куќа Птичји кафез

DEN 1516.80

Од стока
Достапно.

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот птичји кафез, тоа може да го опколуваат птица во кафез 360 степени за да се избегне досадни лебди пердув, одржите вашиот дом чист и уреден.Mesh : метал; играчки : дрво; други : пластика; птица гнездо : слама; проред : 11mm;.Направени од највисок квалитет челична рамка, тоа е гарантирано да направи ова birdcage силни и издржливи, дури и против непослушен птици;.High-end метална кука, силна и цврста, high-end метални дрвени замав, дневник стои stick/електростатско прскање.Слајд-излез лента На дното на птичји кафез е опремен со пластична лента, кои може да се расклопуваат за лесно чистење да се задржи на животната средина чиста и уредна и да се осигура безбедноста на вашето домашно милениче.Ова семе пердув catcher може да се спречи храна внатре во птичји кафез од шири кон надвор, помагање за одржување на birdcage и подот tidiness.Внимателен подарок за луѓе кои сакаат да се подигне птици и папагали, која може да донесе голема погодност за живот.Mesh : метал; играчки : дрво; други : пластика; птица гнездо : слама; проред : 11mm;Направени од највисок квалитет челична рамка, тоа е гарантирано да направи ова birdcage силни и издржливи, дури и против непослушен птици;High-end метална кука, силна и цврста, high-end метални дрвени замав, дневник стои stick/електростатско spraying Slide-излез лента На дното на птичји кафез е опремен со пластична лента, кои може да се расклопуваат за лесно чистење да се задржи на животната средина чиста и уредна и да се осигура безбедноста на вашиот pet Convenient врата ви овозможува да го промените храна без нарушување на вашето домашно милениче; Заклучување на заеднички да се задржи кафез безбедно;Напомена : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5мм ќе се случи.моли за милост!2. Со исклучок на други предмети од птичји кафез прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.

За производот

Купувачите избираат и