• Свеж
XXXXW Виси Birdcage Преносни Круг Птичји Кафез Лесно да се Соберат, Дише Папагал Кафез, Птица Превозникот Патување Кафез за Мали Птици, Гроздобер Birdcage Birdhouses

XXXXW Виси Birdcage Преносни Круг Птичји Кафез Лесно да се Соберат, Дише Папагал Кафез, Птица Превозникот Патување

DEN 1339.20

Од стока
Достапно.

Лесно да се соберат, лесно да се чисти, и издржливи.Карактеристики здрав рачка за лесен движат и транспортот, може да се земе вашето птици со вас за пикник, патување или други активности на отворено.На повлече-out фах под кафез може да се отстрани за лесно чистење; решетки меѓу птиците и тави може да се спречи вашите птици да одиме/постават директно на нивниот измет, кој гарантира вашите миленици' хигиена и tidiness од кафезот.Кафез кука е направен од бакар, што не е лесно да ' рѓа и лесно да се откажам.На влезовите се цврсто обезбедени, која може да се спречи вашиот паметен birdies од отворањето на врати и да ги чуваат безбедно во кафезот кога ќе се не во околината.Место на храна пердув фрагменти од страна на домашно милениче кафез и да ги чисти подот.Производ : Птица cage Material : bamboo Size : 29.5*26cm Applicable објект : bird Accessories : Додатоци : канџи, куки, стои столбови, порцелански чинии*3 Easy да се чисти и лесно да се работи, давајќи птици чиста дома.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлики може да биде поради различни монитори, ве молам прости me3. Мерењето е прирачник и грешка е нормално.Ве молиме овозможи разликата на 2-3cm, која ја одредува вистинската објект.4. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, ние ќе ви обезбедиме со подобри производи и услуги.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби за високо-квалитетни производи.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.5. Логистика, обично ние ќе ги пренесе во 1-3, се проценува дека времето за испорака е 9-15 дена.

За производот

Купувачите избираат и