• Свеж
01 Птичји Кафез Маска, Птичји Кафез Додатоци Практични Дише Најлон Мрежа со Sequins за Birdcage

01 Птичји Кафез Маска, Птичји Кафез Додатоци Практични Дише Најлон Мрежа со Sequins за Birdcage

DEN 1305.60

Од стока
Достапно.

Производот е лесно да се соберат, па само го стави на birdcage и тоа функционира, и тоа е лесно да се чисти, па може да се користи постојано.Овој производ може ефикасно да се спречи храна, пердуви, остатоци, итн.од паѓање на теренот, и е исто така малку прашина‑доказ.На птичји кафез донесува мрежа дизајн, па тоа не се целосно ќе го блокираат сонцето, и тоа исто така може да се обезбеди циркулацијата на воздух во кафез.На птичји кафез има нов дизајн со sequins и paillette дизајн на ѕвезда и месечина додава на украсни природата на птичји кафез.Производот е направен од најлон мрежа, која е силен и издржлив, и горните и долните краеви се еластични, па како да ги собере различни птица кафези.Функција : 1. Овој производ може ефикасно да се спречи храна, пердуви, остатоци, итн.од паѓање на теренот, и е исто така малку прашина‑доказ.2. Производот е направен од најлон мрежа, која е силен и издржлив, и горните и долните краеви се еластични, па како да ги собере различни птица кафези.3. На птичји кафез има нов дизајн со sequins и paillette дизајн на ѕвезда и месечина додава на украсни природата на птичји кафез.4. На птичји кафез донесува мрежа дизајн, па тоа не се целосно ќе го блокираат сонцето, и тоа исто така може да се обезбеди циркулацијата на воздух во кафез.5. Производот е лесно да се соберат, па само го стави на birdcage и тоа функционира, и тоа е лесно да се чисти, па може да се користи постојано.Спецификација : Предмет Тип : Birdcage Мрежа Материјали : Најлон Mesh Height : Прибл. 36cm/14.2 во Периметар : Прибл. 65-130cm/25.6-51.1 in Application : за Да се Покријат Birdcages Package Листа : 1 x Birdcage Mesh Note : производот е направен од најлон мрежа, па така не може да биде грешка при мерење на 0‑2cm.

За производот

Item Type:
Birdcage Mesh
Material:
Nylon Mesh
Height:
Approx. 36cm/14.2in
Perimeter:
Approx. 65-130cm/25.6-51.1in
Application:
To Cover Birdcages
Package List:
1 x Birdcage Mesh :
The product is made of nylon mesh, so there may be a measurement error of 0‑2cm. :

Купувачите избираат и