• Свеж
GYQYYGZ Birdcage Budgerigar Кафез Може да Донесе Одгледување Кутија Големи не ' Рѓосувачки Челик Птичји Кафез Старлинг Може да се Искапат Виси Кафез за Мали Птици Нето Капак (Бо?

GYQYYGZ Birdcage Budgerigar Кафез Може да Донесе Одгледување Кутија Големи не ' Рѓосувачки Челик Птичји Кафез

DEN 7608.48

Од стока
Достапно.

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот птичји кафез, тоа може да го опколуваат птица во кафез 360 степени за да се избегне досадни лебди пердув, одржите вашиот дом чист и уреден. 1. Структура : се Справи со кука, две дупки на лево и десно страни на кафезот може да биде продолжен за да се инсталира на одгледување кутија, храна кутија и други интерфејси, шасијата може да се извади за лесно чистење. 2. Големина : 41 CM×36 CM×70 CM/16.1 во×14.1 во×27.5 во. 3. Материјал : метал, од не ' рѓосувачки челик. 4. Пространа простор : многу погодна за мали птици, како што се canaries, cockatiels, parakeets и златна parakeets.Гулаби, finches и quail.Ова семе пердув catcher може да се спречи храна внатре во птичји кафез од шири кон надвор, помагање за одржување на birdcage и подот tidiness.Внимателен подарок за луѓе кои сакаат да се подигне птици и папагали, која може да донесе голема погодност за живот.Име на производ : птица cage Product материјал : метал, од не ' рѓосувачки steel Product боја : погледнете ја сликата на екранот!Применливи сцена : погодна за внатрешна и надворешна use Quickly : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, благодарам you3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.4. Поради разликата помеѓу светлината и снимање агол или на светлината под екранот, може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

За производот

Купувачите избираат и