• Свеж
Yaheetech Возен Отвори Врвот Среден Папагал Птичји Кафез за Мали Птици Сонцето Parakeets Зелена Образ Cockatiels Conures со Монтажни Стојат, Црна

Yaheetech Возен Отвори Врвот Среден Папагал Птичји Кафез за Мали Птици Сонцето Parakeets Зелена Образ Cockatiels

DEN 1895.76

Од стока
Достапно.

Интерактивна игра top : за Да ја задржите вашата птица стимулира и да се обезбеди и вие и вашите feathery пријатели со подобра интеракција начин, ние надградена оваа 47-инчен птичји кафез со додавање на еден лесен-за-користење игра врвот.Тоа вклучува костур што ги држи на врвот на вратата на отворен за птици да застане на, и може да бидат затворени за да ги даде на безбедно затворени дома.Цврста конструкција : Направена од квалитетот метални жици прекриени со безопасни рѓа-отпорни, бојата, нашата птичји кафез е силен метал структура со лесен-за-чиста пластична база, и две изшкуркан дрвени perches за птици да се игра.Монтажни возен стојат : Овој возен птичји кафез седи на четири 360-степен вртливата топка во облик на тркала, што го прави напор да се движат наоколу.Горниот кафез може да се користи одделно благодарение на монтажни дизајн.Можете да поставите/носат кафез без штанд на волја.Совршен за мали птици : Овој кафез мерки 46.5 cm/18.5 инчи долго, 46.5 cm/18.5 инчен широк и 71cm/28inch висока.Пристоен големина на овој кафез, обезбедува доволно простор за живеење и место за активност на малите птици како канарските, cockatiel, lovebirds, итн.Задоволството на клиентите отсекогаш бил нашиот извршување, ако не се задоволни со оваа трансакција, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да им помогнеме.Yaheetech е водечки онлајн birdcage бренд регистриран во САД во 2015 година. Од основањето, тој има постигнато постојано брзиот развој меѓу топ birdcage брендови, кои се високо доверливи од светот милениче птица љубовници за безбедност и градежништвото.Почнувајќи од октомври, тој има продажбата од над 44,357 birdcages во 2018 година. Како и секогаш, Yaheetech е посветен на обезбедување на глобалната клиенти со веродостојни и професионални милениче птица домување решенија со кои се пофали безбедно материјали, на голем простор и голема удобност за пет птици.Проверете повеќе за Yaheetech објекти сега!.Answer : ___________________________ NOTE : .Бар проред е за 0,6,кафезот е добро за средни папагали, ние препорачуваме монах,quaker, cockatiel, индиски прстен вратот, зелена-образ, Conure Сонцето, Црн двоглав Caique, Гулаб или слична големина птици. 3 преголеми врати се наоѓа на предната страна, за лесен пристап до внатрешниот простор.Карактеристики со 2 храна контејнери, 2 дрвени perches и 1 метална рачка.Пластични дното фах дизајн.Дното на садот се отстранува и многу лесно да се чисти.Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи да ја користите.Жица со дијаметар е 2,5 и 3,5 мм, и на плоштадот цевка е 13*13mm.Метална лента на дното може исто така да зачувате папагали храна или за други. 4 топката форма тркала се обезбеди флексибилна и безбедно движење.

За производот

Купувачите избираат и