• Свеж
Prevue 446 Птичји Кафез се Залагаме за База на Лет Кафези 26 x 14-Инчен, Црна

Prevue 446 Птичји Кафез се Залагаме за База на Лет Кафези 26 x 14-Инчен, Црна

DEN 1224.00

Од стока
Достапно.

19" L x 19" W x 27" H. Метал.Произведени во Кина.Лесни, но силна градба.Возраст спектар опис : Сите Фази на Животот.На prevue кафез застане е направен на тубуларна челична конструкција и има кафези со 26 x 14 база.Вклучува чување на полица.Возен casters ви овозможи да се преселат на кафезот и лесно.

За производот

Купувачите избираат и