• Свеж
GYQYYGZ Birdcage Голема Големина на 304 Нерѓосувачки Челик Папагал Кафез Двојно Птичји Кафез s 125cmX60 Нето Маска

GYQYYGZ Birdcage Голема Големина на 304 Нерѓосувачки Челик Папагал Кафез Двојно Птичји Кафез s 125cmX60 Нето

DEN 1228.80

Од стока
Достапно.

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот птичји кафез, тоа може да го опколуваат птица во кафез 360 степени за да се избегне досадни лебди пердув, одржите вашиот дом чист и уреден.Карактеристики : 304 нерѓосувачки Челик материјал.Големина : 125cm X60 50*25*65".Иновативни, пластовидно одгледувачот кафез со divider на мирување.Идеален за множители на мали птици, како што се canaries, финч и parakeets.Ова семе пердув catcher може да се спречи храна внатре во птичји кафез од шири кон надвор, помагање за одржување на birdcage и подот tidiness.Внимателен подарок за луѓе кои сакаат да се подигне птици и папагали, која може да донесе голема погодност за живот.Карактеристики : 304 од не 'рѓосувачки Челик material Size : 125cm X60 50*25*65"Иновативни, пластовидно одгледувачот кафез со divider на stand Ideal за множители на мали птици, како што се canaries, финч и parakeets Quality ковано железо изградба, со лесен features Notice : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5мм ќе се случи.моли за милост!2. Со исклучок на други предмети од птичји кафез прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.

За производот

Купувачите избираат и