• Свеж
GYQYYGZ Birdcage Рамен Врвот Двојно-Layer Папагал Птичји Кафез Големи не ' Рѓосувачки Челик Одгледување Големи Папагал Кафез Погоден за Летање Птици или Големи Птици Нето Ка?

GYQYYGZ Birdcage Рамен Врвот Двојно-Layer Папагал Птичји Кафез Големи не ' Рѓосувачки Челик Одгледување Големи

DEN 1128.00

Од стока
Достапно.

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот птичји кафез, тоа може да го опколуваат птица во кафез 360 степени за да се избегне досадни лебди пердув, одржите вашиот дом чист и уреден. 1. Структура : се Повлече од дното на нето-на средината на рамката за да се формира комплетен голем кафез.Постои отворање на страната на одгледување кутија, која може да биде затворена кога не е во употреба. 2. Купот на вратата може да бидат преместени нагоре и надолу за да го замени на храна надвор кафез, кој е удобен и практичен.Движечкиот универзална тркала со брава заштедува неволја, кога туркање, и може да се заклучува кога не е во употреба. 3. Димензии : 160 CM×76cn×65 CM / 63.0 во×29.9 во×25.6 во. 4. Пространа простор : На птица гнездо е најмногу погоден за големи и средни птици, како што се папагали, cockatoos, macaws, parakeets, lovebirds, canaries, папагали, гулаби, finches и quails.Ова семе пердув catcher може да се спречи храна внатре во птичји кафез од шири кон надвор, помагање за одржување на birdcage и подот tidiness.Внимателен подарок за луѓе кои сакаат да се подигне птици и папагали, која може да донесе голема погодност за живот.Име на производ : птица cage Product материјал : не ' рѓосувачки steel Product боја : погледнете ја сликата на екранот!Применливи сцена : погодна за внатрешна и надворешна use Quickly : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, благодарам you3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.4. Поради разликата помеѓу светлината и снимање агол или на светлината под екранот, може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

За производот

Купувачите избираат и