• Свеж
Bysesion GT2-XJ Птичји Кафез Дрвени Cockatiel Parakeet Канарските Финч Conure Игра Миленичиња Куќа Снабдување White & Темно Кафеава боја

Bysesion GT2-XJ Птичји Кафез Дрвени Cockatiel Parakeet Канарските Финч Conure Игра Миленичиња Куќа Снабдување

DEN 6599.76

Од стока
Достапно.

Направени на силна и стабилна ела дрво, Совршен за повеќе птици, како папагал, conure, cockatiel и macaw.Горниот слој вклучува птица гнездо и железна жица кафез, Врати на двете слој за практично во и надвор.Со 3 дрвени perches, Лесно да се повлече од дното на садот за расчистување. 4 високите стапки за подобра поддршка и стабилност, Покрив со црна bituminous се чувствува.Обработени со заштита на животната средина отворено водоотпорен боја, Едноставно собранието е потребно.Спецификации : 1. Материјал : Ела Дрво 2. Боја : Бела Темно Кафеав 3. Вкупната Димензија : (20.87 x 30.12 x 64.21)" / (53 x 76.5 x 163.1)cm (L x W x H) 4. Горниот Лев Птица Гнездо : (17.72 x 14.2 x 21.9)" / (45.01 x 36.07 x 55.63)cm (L x W x H) 5. Горниот Десен Кафез : (17.72 x x 12.2 12.2)" / (43.69 x 30.99 x 30.99)cm (L x W x H) 6. Горниот Десен Кафез Врата : (7.9 x 9.1)" / (20.07 x 23.11)cm (L x W) 7. Долниот Кафез : (31.5 x 22.83)" / (80.01 x 57.99)cm (H x W) 8. Фах Големина : (25.6 x 16.14 и делови)" / (65.02 x 41.00)cm (L x W) 9. Нозете Висина : 5.91" / 15.01 cm 10. Тежина : од 21kgr. / 46.30 lbs 11. Жица Растојание : 1" (Не се Погодни за премногу Мали Птици) Пакетот Вклучува : 1 x Птичји Кафез 1 x Настава.

За производот

Купувачите избираат и