• Свеж
GYQYYGZ Birdcage Птица Патување Превозникот,Јасен Преглед Сметководствена Кафез,Дише Лесни домашни Миленици Птици Патување Кафез Нето Маска

GYQYYGZ Birdcage Птица Патување Превозникот,Јасен Преглед Сметководствена Кафез,Дише Лесни домашни Миленици

DEN 1650.72

Од стока
Достапно.

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот птичји кафез, тоа може да го опколуваат птица во кафез 360 степени за да се избегне досадни лебди пердув, одржите вашиот дом чист и уреден.Панорамски Светларникот Обезбеди поширок поглед, да се намали стресот на ниво на домашно милениче птици, и да имате добар преглед за да се провери на здравјето на домашните миленици, значи дека домашните миленици имаат посилно чувство на сигурност и доверба во нивните сопственици.Димензии : 25cm×13cm×17cm/9.8 во×5.1 во×во 6.7.Лесен За Употреба Оваа птица превозникот папагал патување кафез е пренослив,лесен и дише,ова домашно милениче carring случај е најмодерни превозникот за преземање на вашата птица на ветеринар,пешачење,планинарење ,патување,кампување,работа или на други места.Најновите Дизајн ПВЦ материјал и широка визија може да го намали притисокот ниво на домашно милениче птици, така што ќе може да се набљудуваат милениче птици во секое време.Слободен пиење чаша е поудобно.Ова семе пердув catcher може да се спречи храна внатре во птичји кафез од шири кон надвор, помагање за одржување на birdcage и подот tidiness.Внимателен подарок за луѓе кои сакаат да се подигне птици и папагали, која може да донесе голема погодност за живот.Име на производ : патување птица cage Product материјал : plastic Product боја : Розова, сина, yellow Applicable сцена : погодна за внатрешна и надворешна use Tips : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5cm ќе се случи.ве молиме да се разбере.2. Со исклучок на предмети, освен birdcage производи прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

За производот

Купувачите избираат и