• Свеж
Лет Птичји Кафез Комплет Птичји Кафез Мала Птица Budgerigar Peony Папагал Птичји Кафез Акрилик Транспарентен Plexiglass Одгледување на Украсни Инкубатор Птичји Кафез за Parakeets

Лет Птичји Кафез Комплет Птичји Кафез Мала Птица Budgerigar Peony Папагал Птичји Кафез Акрилик Транспарентен

DEN 1063.44

Од стока
Достапно.

Вентилација : На птичји кафез нема да го блокираат светлината.Затоа, внатрешноста на вашиот birdcage треба да се чува светла за да се потврди движењата на вашиот lovebirds во секое време. 1. Структура : Кога чистење на дното на садот, постои решетка на дното за да се спречи птици од летање далеку.Тоа може да се преземат за време на чистење и може да се печете директно со вода, што е многу погодно.Надворешни виси резерви можат да заштедат простор и ефикасно да се спаси внатрешен простор, дозволувајќи им на птици да уживате. 2. Димензии : 47 CM×31 CM×43.5 CM / 18.5 инчи × 12.2 инчи × 17.1 инчи. 3. Материјал : plexiglass. 4. Пространа простор : Птица гнездо е најмногу погоден за мали и средни птици, како што се папагали, cockatoos, macaws, parakeets, lovebirds, canaries, папагали, гулаби, finches и quails.Флексибилност : Обезбеди удобно место за спиење за вашето домашно милениче.Погоден за птица кафези, кафези за домашни миленичиња .Име на производ : птица cage Product материјал : plexiglass Product боја : погледнете ја сликата на екранот!Применливи сцена : погодна за внатрешна и надворешна use Quickly : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, благодарам you3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.4. Поради разликата помеѓу светлината и снимање агол или на светлината под екранот, може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

За производот

Купувачите избираат и