• Свеж
GYQYYGZ Birdcage Дрво Птица Кафезот Отворен Декорација Украсни Птици Гнездо Милениче Птичји Кафез со Одгледување на Изведување Кутија Нето Маска

GYQYYGZ Birdcage Дрво Птица Кафезот Отворен Декорација Украсни Птици Гнездо Милениче Птичји Кафез со Одгледување

DEN 1387.92

Од стока
Достапно.

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот птичји кафез, тоа може да го опколуваат птица во кафез 360 степени за да се избегне досадни лебди пердув, одржите вашиот дом чист и уреден. 1. Покривот на птица вила е направена од кората, на враќање кон природата и изработка на птици се чувствуваат поудобно. 2. Имитација на дрво гранки и дизајн, лесно за птици да се сфати и да застане, лесно да влезе и да излезе. 3. Име на производ : Креативни Птичји Кафез, Материјал : Пауловнија, Боја : Дрво Боја, Големина : 16*17.5*15 CM, Карактеристики на Производот : Мода, Убавина. 4. Одберете коноп јаже, трајни и лесни да висат во отворено, удобен и практичен.Ова семе пердув catcher може да се спречи храна внатре во птичји кафез од шири кон надвор, помагање за одржување на birdcage и подот tidiness.Внимателен подарок за луѓе кои сакаат да се подигне птици и папагали, која може да донесе голема погодност за живот.Име на производ : Креативни Птица Cage Material : Paulownia Color : како shown Size : 16*17.5*15 CMProduct карактеристики : мода, убава.Логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.прашува : 1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2 Исклучува предмети/додатоци освен птица кафези прикажани во производот фотографија.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме understand4. Мерењето е прирачник за мерење, грешка е нормално, ве молиме овозможи 2-3cm разликата, во зависност од конкретната цел.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

За производот

Купувачите избираат и