• Свеж
GYQYYGZ Birdcage Големи Преносни Birdcage Метал 304 од не ' Рѓосувачки Челик Macaw Куќа Патување Кафез Voli Кафез Нето Маска

GYQYYGZ Birdcage Големи Преносни Birdcage Метал 304 од не ' Рѓосувачки Челик Macaw Куќа Патување Кафез Voli

DEN 299.76

Од стока
Достапно.

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот птичји кафез, тоа може да го опколуваат птица во кафез 360 степени за да се избегне досадни лебди пердув, одржите вашиот дом чист и уреден.Димензии : 42cmx37cmx63cm; тежина : 5.5 килограми.Кафез жица проред : 1.5 cm, жица проред : 2mm.Ова е внимателен дизајн, едноставен и убава, бутик птичји кафез достоен за почит.Фиксна тока, фирма и тесни, безбедно и интимни, цврсто поврзани на шасија.Ова семе пердув catcher може да се спречи храна внатре во птичји кафез од шири кон надвор, помагање за одржување на birdcage и подот tidiness.Внимателен подарок за луѓе кои сакаат да се подигне птици и папагали, која може да донесе голема погодност за живот.Димензии : 42cmx37cmx63cm; тежина : 5.5 kg Cage жица проред : 1.5 cm, жица проред : 2mm This е внимателен дизајн, едноставен и убава, бутик птичји кафез достоен на appreciation Fixed тока, фирма и тесни, безбедно и интимни, цврсто поврзани со chassis Stainless челик фиока тип шасија, внимавајте на акумулација на шасијата, тоа е полесно да се исчисти, од не ' рѓосувачки челик триење станица пол, хуманизирано автоматско заклучување на вратата device Notice : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да го купат.Поради прирачник за мерење, грешка од 0-5мм ќе се случи.моли за милост!2. Со исклучок на други предмети од птичји кафез прикажани во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца.

За производот

Купувачите избираат и