• Свеж
Teami® Дебелото Црево Очисти Detox Чај - 15 Чај Кеси, 30 Дена Снабдување

Teami® Дебелото Црево Очисти Detox Чај - 15 Чај Кеси, 30 Дена Снабдување

DEN 520.80

Од стока
Достапно.

ЧУВСТВО ПОДУЕНИ не е забава, која е причината зошто ние го направивме нашата природна трева формула, да им помогне на ресетирање, чистење и освежување на вашето тело од внатре кон надвор!.ОБНОВЕТЕ ја ВАШАТА ЕНЕРГИЈА и да се Приклучите на нашите ПОВЕЌЕ ОД 500.000 силна Communitea кои пијат нашиот Сите Природни, Вегетаријанци мешавини и се чувствувам неверојатно секој ден!.ЕДНОСТАВНО се ПИЕ Teami дебелото Црево и секоја друга вечер пред спиење, и нека чај својата магија додека спиеш.РЕСЕТИРАЊЕ + DETOX со нашите 100% природни, нежни, ноќно време очисти!.TEAMI дебелото ЦРЕВО содржи само безбедно, сите ПРИРОДНИ БИЛНИ СОСТОЈКИ кои се користат во античките, ХОЛИСТИЧКИ лекови за да се произведе РЕЗУЛТАТИ СТЕ во ПОТРАГА ЗА, плус тоа е Вегетаријанската и Не-ГМО.НИЕ ВО TEAMI МЕШАВИНИ сакате да знаете имаме грб со што и вашите цели се.Ако не сте целосно задоволни со било Teami Мешавини Чаеви, ние ќе ви помогнеме да ги решите вашите вашата грижа или да обезбеди ЦЕЛОСНА НАПЛАТА.

За производот

Купувачите избираат и