• Свеж
Ако У Jingle Моите Бели Украси Ѕвона јас ќе Ви Даде Божиќ возач на камион Капа

Ако У Jingle Моите Бели Украси Ѕвона јас ќе Ви Даде Божиќ возач на камион Капа

DEN 623.52

Од стока
Достапно.

Yupoong 6606 Ретро Возач На Камион Капа.Тоа е Божик, најголемиот време од годината.Дали U како Снег и Божиќ?Тогаш Ако У Jingle Мојот Ѕвона јас ќе Ви Даде Снег Божиќ Tee е совршен Кошула за U. смешно Божиќ Т-Маица за wintertime Ова шест-panel возач на камион капа со мрежа назад ќе биде удобен и класичен избор за совршен ден во сонцето. 60% памук, 40% полиестер Средината на профилот капа со низок профил везови област Структурирана, шест-panel капа 3.5" круна (8.9 cm) Тешко buckram пред панели Мрежа назад Permacurv стакло, за појавување на undervisor Пластични прилагодливи затворање Главата обемот : 21⅝"–23⅝" (54.9 см–60 cm) Празно производ извори од Виетнам или Бангладеш.

За производот

Купувачите избираат и