• Свеж
Северна Лице Mudder Возач На Камион Шапка

Северна Лице Mudder Возач На Камион Шапка

DEN 1195.68

Од стока
Достапно.

Mesh.Увезени.Предвремени затворање.КЛАСИЧЕН ИЗГЛЕД.Оваа традиционална возач на камион капа карактеристики на текстилни пред и решетката страна и назад панели за дише заштита од сонце.ПРИЛАГОДЛИВИ ОДГОВАРА.На прилагодливи snapback затворање ви овозможува да креирате сопствени одговара.Конска опашка дупка овозможува удобно се носат со било која фризура.ГО БЛОКИРА СОНЦЕТО.Криви гребенот им помага на заштита на твоето лице и штит со сонцето од твоите очи.СЕВЕРНА ЛИЦЕ.Пред панели функција везени претходно биле вклучени и потпис на логото печ.ЗАШТИТА.Место чисти и висат сува.

За производот

Купувачите избираат и