• Свеж
Alpinestars Унисекс-Возрасни Обединета Шапка-Црвена (Голема/XL) (Multi, Една Големина)

Alpinestars Унисекс-Возрасни Обединета Шапка-Црвена (Голема/XL) (Multi, Една Големина)

DEN 513.60

Од стока
Достапно.

Мулти. 30/1, 100% Чешлани Прстен-откачи Памук, 146 GSM.Класичните Печатени Tee.Пред Наследство Блаже Логото Графички.Мека Рака Pring.Внатрешни Вратот Печати, Надворешни Етикетирање.Alpinestars е редефинирање на заштита за motorcyclists некогаш, бидејќи компанијата е основана во 1963 година. Посветеност кон иновација доведе Alpinestars да стане водечки светски производител на професионални трки производи, мотоциклизам airbag заштита, висока-перформанси облека и техничка обувки.Alpinestars разбира дека најдобар дизајн и истражување е постигнат под екстремни услови.Нашето вклучување во Формула 1, НАСКАР, AMA и Светот Мотокрос и Moto GP доведе до создавање на повеќето напредни техничка опрема за трки во светот, врвни спортисти.

За производот

Купувачите избираат и