• Свеж
Северна Лице Mudder Возач На Камион Шапка

Северна Лице Mudder Возач На Камион Шапка

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

Предвремени затворање.КЛАСИЧЕН ИЗГЛЕД.Класичниот-одговара Mudder возач на камион е разновиден, возач на камион-стил капа што доаѓа во низа на висок контраст, бои за да се задржи во потрага на добри и вашиот кампот на косата под обвива.ЗАШТИТА.Оваа традиционална возач на камион капа карактеристики на текстилни пред и криви гребенот да се заштити вашето лице и штит со сонцето од твоите очи.СТАНДАРД СЕ ВКЛОПУВААТ.Оваа шапка има сите околу класичен одговара дека не е премногу тесна за максимална удобност.Конска опашка дупка овозможува удобно се носат со било која фризура.СЕВЕРНА ЛИЦЕ.Дизајниран да застане на тестот на времето, оваа шапка е класичен авантура главен.Одликувајќи се со логото парче на центар пред се, носат значка на истражување со Северна Лице.ЗАШТИТА.Место чисти и висат сува.

За производот

Купувачите избираат и