• Свеж
САД Базен Снабдување Професионални 18 Алуминиумски Ѕиден & Кат Базен Четка со Најлон Влакната и EZ Клип Рачка - Засилен Криви Завршува, Трајни Најлон Влакната - Sweep Ост

САД Базен Снабдување Професионални 18 Алуминиумски Ѕиден & Кат Базен Четка со Најлон Влакната и EZ Клип Рачка

DEN 431.76

Од стока
Достапно.

Компатибилен Одговара на сите стандардни 1-1/4" големина базен додаток столбови.18" БАЗЕН ЧИСТЕЊЕ со ЧЕТКА : Професионални трајни 18" базен за чистење со четка со цврстата алуминиумска засилен алуминиум, поддржан од телото и рачка.Брзо Базен Чистење Widebody базен чистењето четка со 5 реда на трајни најлон влакната и малку криви завршува.Базен Понудата е Онлајн извор за професионални висок квалитет и прифатлива базен за чистење и одржување на резерви, базен додатоци, и за базен рекреативни активност базен играчки, лебди, и слободно време ложата.Безбедна за сите базен видови.EZ КЛИП РАЧКА : се Справи со доаѓа со user-friendly EZ клип копчиња кои се спречи вашите прсти од добивање на сериозна или заклани додека приложување или detaching телескопски пол.ЕДНА ГОДИНА - 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Купи со доверба, како наш врвен квалитет базен четка е изграден да трае, и ако не сте задоволни со тоа што во секое време во рок од една година од купувањето, ние ќе се обезбеди враќање на парите или замена.Чисти сите области на вашиот базен е ѕидови, подови, чекори, и аглите.Идеален за употреба во одржување на вашиот базен бесплатно на калциум start-up за плочки и за чистење на сите други базен површински остатоци.Дршката доаѓа со user-friendly EZ клип копчиња кои се спречи вашите прсти од добивање на сериозна или заклани додека приложување или detaching телескопски пол.На влакната slighlt криви завршува помага на влакната да се остане во контакт на површини на ѕидот и подот.Пол не се вклучени.Идеален за употреба во одржување на вашиот базен бесплатно на калциум се изгради на плочки и за чистење на сите други базен површински остатоци.БРЗО БАЗЕН за ЧИСТЕЊЕ : Широките базен чистењето четка со 5 реда на трајни најлон влакната и малку криви завршува.Чисти сите области на на вашиот базени ѕидови, подови, чекори и аглите.Една Година - 100% Задоволство Гаранција Купи со доверба, како наш врвен квалитет базен четка е изграден да трае, и ако не сте задоволни со тоа што во секое време во рок од една година од купувањето, ние ќе се обезбеди враќање на парите или замена.Базен Снабдување Професионални 18" Алуминиумски Ѕиден & Кат Базен Четка со Најлон Влакната и EZ Клип Рачка - Засилен Криви Ends18" Базен Чистење со Четка Професионални трајни 18" базен за чистење со четка со цврстата алуминиумска засилен алуминиум, поддржан од телото и рачка.На наежвам е малку криви завршува помогне на влакната да се остане во контакт на површини на ѕидот и подот.Едноставно собори на EZ клип копчиња, кои ќе се повлече пеперутка клипови кои имаат пол на нет, тогаш вие можете безбедно, брзо и лесно да се поврзете или исклучување на пол.Чисти побрзо со користење помалку напор со четка дека е лесно да се движи низ сите падини во базен.

За производот

Купувачите избираат и