• Свеж
Waterdrop RO Тапа Кујна Вода Филтер Славина за Реверзна Осмоза Систем и Вода Филтрација Систем Пијалаци Тапа во Не-Ер Празнина, од не ' Рѓосувачки Челик 304, Lead-Free, Брусен

Waterdrop RO Тапа Кујна Вода Филтер Славина за Реверзна Осмоза Систем и Вода Филтрација Систем Пијалаци Тапа

DEN 813.12

Од стока
Достапно.

????????????????-???????????????? ???????? ???????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????? : Реверзна осмоза тапа од Waterdrop, доаѓа со две материјал : Мат Црна Заврши Оваа вода за пиење славина е мазна внатрешна и нема рѓа се случи, затоа пиењето вода е безбедна и чиста. ????????° ???????????????????????? ???????????????????? ???????????????????????? & ????????????° ???????????????????????? ???????????????????? : Ова state-of-the-art вода за пиење тапа со 360-степен spout зглобот и една четвртина-претвори еден лост справи прави сигурни дека ќе добиете повеќе вода лесно од секој агол и позиција .Уживајте во вашиот чиста вода за пиење понудени од страна на реверзна осмоза тапа со слободни ротација.⭐Ве молиме Имајте на ум : Нема smart живот на филтерот за индикаторот.Само за ладна вода. ???????????????????? ???????????????? ???????????????????????????? ???????????????????? : На RO вода за пиење тапа, фитинг 0.4 инчен да 1.57 инчен кујнски мијалник дупка, може да се користи во различни ситуации, како на пример со вода purifiers RO, под мијалникот вода филтрација, ултра-филтрација на водата филтрација, кујни, и RVs за да се задоволат различните потреби. 2 големини брзи конектори (1/4 инчи & 3/8 инчи) се нудат за да се задоволат вашите разни инсталација потреби.⭐Ве молиме Имајте на ум : Овој систем НЕМА филтрација функција.Вметнете ја тапа матични во дупка на countertop.На RO вода за пиење славина се вклопува 0.4 инчен да 1.57 инчен кујнски мијалник дупка.Под мијалникот, се стави на монтажа за миење на славина матични.Се лизга на крило, орев и прицврстете ја.Го изберат правото додаток пакет според големината на PE цевки.Стави црн печат прстен на дното на монтирање.Завртка брз-поврзете го вклучите цврсто врз тапа матични.Вклучување на вода и систем за прочистување да биде рамна на славина за 1 минута.

За производот

Купувачите избираат и