• Свеж
Сертифицирани Органски Усна Крем

Сертифицирани Органски Усна Крем

DEN 204.00

Од стока
Достапно.

Суви Усни, Chaped Усните.Discolored усните.Направени Со Органски Растителни Масла и Органски Билки.Враќање назад од вашиот Природен Усна Боја, Од Подсечен и Суви Усни или други Оштетување Фактори.Оваа чиста Органски есенцијални масла со Органски Билки, се посилно да се Опорави Суви и Оштетени Усни.Органските Растителни Масла, нормално, масиравме на кожата Од усна Поправка на цевката.таа ја Апсорбира суштината на Органски масла и враќа & Поправки.Помагање на билансот на навлажнувачки текстура.

За производот

Купувачите избираат и