• Свеж
Радувај се Природни, Среќен Божиќ Јајце Nog Lip Balm - Сет на Три

Радувај се Природни, Среќен Божиќ Јајце Nog Lip Balm - Сет на Три

DEN 95.76

Од стока
Достапно.

Го прослават Божиќ Сезона со нашите Јајце Nog Lip Balm!Зачинети крем со вкус удар.Со гордост се направени во САД со безбедно, природни состојки извори од САД.Нашиот познат висок квалитет база е мека, мазна и ултра хидратантен.Омекнува и moisturizes без да остават мрсна или waxy остатоците зад себе.Рачно изработени во мали серии за да се обезбеди најдобар квалитет и вкус.Радувај се Природни Усна Balms Our усна balms се направени од сите природни состојки.Ние избегнувајте користење на вештачки хемикалии, адитиви или конзерванси во нашите производи.Нашата формула е неверојатно мека и мазна текстура која се чувствува чудесниот на сушени, подсечен усни.Тоа е ултра-навлажнувачки без да остават зад мрсна или waxy остатоци.Ние ги користиме само со највисок квалитет, сите природни, храна одделение состојки извори од САД.Нашата база на органски восок, органско кокосово масло, и маслиново масло, смирува и ги лечи најсушните на усните.Сите наши производи се рачно изработени во мали серии во САД да се обезбеди најдобар квалитет и вкус.Толку Многу Flavors At Задоволство Природни, ние навистина љубов вкусови и можеби ние си помина малку луди со нив.Имаме над стотина луѓе во нашиот каталог и ние се гордееме со тоа што секој и секој вкус вкус неверојатно живот како и точни.Ние надевам дека ќе ги најдете како вкусна и вкусна, како што го правиме.Даде дар на Радост Naturals Our усна balms направи големи подароци за секоја прилика.Тие се уникатни и забавни порибување stuffers за време на празниците и се одлични за родендени, свадби, булчински тушеви, годишнини, и како бизнис подароци.Со толку многу вкусови за да изберете од, имаме само правото lip balm за сите на вашиот подарок листа.Даде Задоволство на Природни усна balms како подарок за вашите најблиски, или лекување на себе си..што го заслужуваат тоа!За Радост Naturals Delight Природни е мал бизнис, со седиште во Ајдахо, САД.Кога Саманта почнале бизнис во 2013 година, нејзината цел беше да се направи најдобро lip balm формула на пазарот и да се користи највисок квалитет на мириси и вкусови да се направи усна balms кои се како забава, како што се функционални.Сите ние сме за споделување бакнежи и ние знаеме дека ќе љубов на нашите производи.

За производот

Купувачите избираат и