• Свеж
Aquafina Хидратантен Lip Balm (2) 4-Пакети, Јојоба & Бадемово Масло, Вит. E, Нови Вкусови (Лимон Zing, Портокал Сензација, Бери Loco, Чиста Оригиналот) Вкупно 8 стапови Усна Маст Леку?

Aquafina Хидратантен Lip Balm (2) 4-Пакети, Јојоба & Бадемово Масло, Вит. E, Нови Вкусови (Лимон Zing, Портокал

DEN 443.76

Од стока
Достапно.

Хидратантен влага терапија за суви усни. 4 вкусови (Лимон Zing, Портокал Сензација, Бери Loco, Чиста Оригиналот). 2 Пакети - Вкупно 8 Стапчиња.Јојоба & Бадемово Масло, Витамин Е Вклучува Нови вкусови Лимон Zing & Портокал Сензација. 2 Пакети на Aquafina Хидратантен Lip Balm - 4 вкусови - Чиста Оригиналот, Бери Loco, Лимон Zing & Портокал Сензација.Хидратантен влага терапија за суви усни.Единствена обновување на влага систем, во комбинација со botanically збогатена формула на јојоба и бадем масла, обезбедува максимална хидратација и сјај.Уживајте чисти, јасни, и освежувачки искуства на Aquafina Lip balm.

За производот

Купувачите избираат и