• Свеж
Крстот Класичен Век 14KT Злато-Пополнети (Валани Злато) 0.7 мм Молив

Крстот Класичен Век 14KT Злато-Пополнети (Валани Злато) 0.7 мм Молив

DEN 4772.40

Од стока
Достапно.

На mellow сјајот на розово злато го прави нашиот 14 Karat злато исполнет/валани Злато заврши така изразита.Со повисоко ниво на Злато содржини од традиционалните злато плоча, за живот на убавина.Суптилна incised линија на моделот.Патентирана пресврт-акција натера/одвратат функција.Вклучува 3 Молив води (#8742) и 1 Молив гумичка (#8753) во молив.Премиум подарок кутија.Засекогаш класичен.Иконата на Американското дизајн и иновации.Изборот на двигатели, shakers и земјата breakers уште од 1946 година. Дали форма следат функција?Или не функционира вози форма?Без оглед на вашата точка на гледање, класичен Век испорачува.Својот елегантен профил и патентирана пресврт-акција барел предизвика дизајн револуција.Генерации подоцна, се страсни навивачи да останат лојални на иконите силуета, додека trendsetters ја ценат нејзината автентичност.Кул Доаѓа полн круг.Можеби нашата повеќето познати пенкало, Класичен Век е икона на Американскиот дизајн и иновации уште од 1946 година. Класичен Век го симболизира духот на претприемништвото и волја за да успее.

За производот

Купувачите избираат и