• Свеж
Крстот Век Хром .7mm Молив

Крстот Век Хром .7mm Молив

DEN 1113.60

Од стока
Достапно.

Иконскиот тенок силуета сјае светло во полиран Хром-Обложено заврши.Суптилна incised линија шема Хром-Обложено состаноци.Патентирана пресврт-акција натера/одвратат функција.Премиум подарок кутија.Вклучува 3 Молив води (#8742) и 1 Молив гумичка (#8781) во молив.Цел Живот Механички.Класичен Век Lustrous Хром 0. 07mm Механички Молив од Крстот е навистина домот пишување utensil.Одликувајќи се со софистицирани хром финиш кој е сигурен да ги инспирира комплименти насекаде и да одите, Оваа прекрасна Молив прецизност е направена за долг живот.Можеби нашата повеќето познати пенкало, Класичен Век е икона на Американскиот дизајн и иновации уште од 1946 година. Класичен Век го симболизира духот на претприемништвото и волја за да успее.

За производот

Купувачите избираат и