• Свеж
Над Работ AE3741 4 Ниво Агол Складирање Кошница, Бела

Над Работ AE3741 4 Ниво Агол Складирање Кошница, Бела

DEN 599.76

Од стока
Достапно.

Совршен за капење, но се работи за контра блузи или во шкафовите, како и.Простор saver, 4 кошница полици за сите детергенти.Материјал : Пластика.Димензии : 14" x 10 " x 6 ".Боја : Бела | Шема Име : Триаголник.

За производот

Купувачите избираат и